Vyžrebovanie Majstrovstvá Zemplínskeho regiónu vo volejbale mužov v sezóne 2014/2015

 

Prvá časť:

1. kolo (25.10.2014 - 26.10.2014): VK Veľké Kapušany B - VK Strážske, VK Slávia Sobrance - ŠA Košice, VK Štart Odeta Michalovce - VK Veľké Kapušany A.

2. kolo (1.11.2014 - 2.11.2014): Veľké Kapušany B - Michalovce, ŠA Košice - Veľké Kapušany A, Sobrance - Strážske.              

3. kolo (8.11.2014 - 9.11.2014): Sobrance - Veľké Kapušany B, Veľké Kapušany A - Strážske, Michalovce - ŠA Košice.                

4. kolo (15.11.2014 - 16.11.2014): Veľké Kapušany B - ŠA Košice, Michalovce - Strážske, Sobrance - Veľké Kapušany A.             

5. kolo (22.11.2014 - 23.11.2014): Veľké Kapušany A - Veľké Kapušany B, Michalovce - Sobrance, ŠA Košice - Strážske.                 

                                                          

Odvetná časť:                                 

6. kolo (10.1.2015 - 11.1.2015): Strážske - Veľké Kapušany B, ŠA Košice - Sobrance, Veľké Kapušany A - Michalovce.               

7. kolo (17.1.2015 - 18.1.2015): Michalovce - Veľké Kapušany B, Veľké Kapušany A - ŠA Košice, Strážske - Sobrance.              

8. kolo (24.1.2015 - 25.1.2015): Veľké Kapušany B - Sobrance, Strážske - Veľké Kapušany A, ŠA Košice - Michalovce.            

9. kolo (31.1.2015 - 1.2.2015): ŠA Košice - Veľké Kapušany B, Strážske - Michalovce, Veľké Kapušany A - Sobrance.

10. kolo (7.2.2015 - 8.2.2015): Veľké Kapušany B - Veľké Kapušany A, Sobrance - Michalovce, Strážske - ŠA Košice.                

 

Nadstavbová časť:                                                  

1. a 2. zápas (21.2.2015 - 22.2.2015): prvý - štvrtý, druhý - tretí.             

3. a 4. zápas (28.2.2015 - 1.3.2015): štvrtý - prvý, tretí - druhý.               

5. zápas (7.3.2015 - 8.3.2015): prvý - štvrtý, druhý - tretí.            

                                                          

Záverečné súboje:

1. a 2. zápas (14.3.2015 - 15.3.2015): porazený zo stretnutí prvého so štvrtým - porazený zo stretnutí druhého s tretím, víťaz zo stretnutí prvého so štvrtým - víťaz zo stretnutí druhého s tretím. 

3. a 4. zápas (21.3.2015 - 22.3.2015): porazený zo stretnutí druhého s tretím - porazený zo stretnutí prvého so štvrtým, víťaz zo stretnutí druhého s tretím - víťaz zo stretnutí prvého so štvrtým.   

5. zápas (28.3.2015 - 29.3.2015): porazený zo stretnutí prvého so štvrtým - porazený zo stretnutí druhého s tretím, víťaz zo stretnutí prvého so štvrtým - víťaz zo stretnutí druhého s tretím.

Kalendár akcií
March 2019
pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sponzori